Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  KORN96445744's Rating My Rating
1
Doom (2005,  R)
Click to Rate
2
Stealth (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
Man on Fire (2004,  R)
Click to Rate
4
Carlito's Way (1993,  R)
Click to Rate
5
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
6
Foxy Brown (1974,  R)
Click to Rate
7
Pancho Villa (1972,  PG)
Click to Rate
8
Out of Time (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Basic (2003,  R)
Click to Rate
10
S.W.A.T. (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Money Train (1995,  R)
Click to Rate
12
War of the Worlds (2005,  PG-13)
Click to Rate
13
Swordfish (2001,  R)
Click to Rate
14
Unleashed (,  Unrated)
Click to Rate
15
Cliffhanger (1993,  R)
Click to Rate
16
The One (2001,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments