My Favorite Movies
| krmngloo's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
|
| 3 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 4 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 5 |
The Silence of the Lambs (1991, R) |
|
|
| 6 |
American Psycho (2000, R) |
|
|
| 7 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
|
| 8 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|



