Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ksgsr's Rating My Rating
1
Pulp Fiction (1994,  R)
2
Undercover (,  PG)
3
King of New York (1990,  R)
4
Jungle Fever (1991,  R)
5
Rosewood (1997,  R)
6
Deacons for Defense (2003,  R)
7
Mission Impossible (1996,  PG-13)
8
Ray (2004,  PG-13)
9
Training Day (2001,  R)
10
Full Metal Jacket (1987,  R)
11
Friday (1995,  R)
12
Predator (1987,  R)
13
Alien (1979,  R)
14
Tombstone (1993,  R)
15
Hostel (2006,  R)
16
Blade (1998,  R)
17
Dead Presidents (1995,  R)
18
Click (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments