My Favorite Movies


  KSLB713's Rating My Rating
1
An Affair to Remember (1957,  Unrated)
2
300 (2007,  R)
3
Braveheart (1995,  R)
4
Rent (2005,  PG-13)
5
Forrest Gump (1994,  PG-13)
6
Fireproof (2008,  PG)
7
Fast and Furious (2009,  PG-13)
8
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
9
8 Mile (2002,  R)
10
An American Haunting (2006,  PG-13)
11
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
12
Coneheads (1993,  PG)
13
Center Stage (2000,  PG-13)
14
The Turning Point (1977,  PG)
15
Twilight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments