My Favorite Movies
| kthomas4461's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 3 |
Batman Forever (1995, PG-13) |
|
| 4 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
| 5 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 6 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
| 8 |
National Treasure (2004, PG) |
|
| 9 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 12 |
The Mummy Returns (2001, PG-13) |
|
| 13 |
Anaconda (1997, PG-13) |
|
| 14 |
Mrs. Doubtfire (1993, PG-13) |
|
| 15 |
AVP - Alien Vs. Predator (2004, PG-13) |
|
| 16 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 17 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 18 |
The Lord of the Rings (1978, PG) |
|
| 19 |
Ace Ventura - When Nature Calls (1995, PG-13) |
|
| 20 |
Final Destination (2000, R) |




















