My Favorite Movies
| kuisue's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Code Name: The Cleaner (2007, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 13 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 14 |
Twitches (2005, Unrated) |
|
| 15 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 16 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
















