Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  labsi0519's Rating My Rating
1
The Swell Season: Live from the Artists Den (,  Unrated)
2
Killa Season (2006,  Unrated)
3
Open Season (2006,  PG)
4
Duck Season (Temporada de patos) (2006,  R)
5
Dante's Cove: Season 1 (,  Unrated)
6
Foster's Home for Imaginary Friends: Season 3 (,  Unrated)
7
Drive: Notes from the Wilderness: Season 1 (,  Unrated)
8
Bee Season (2005,  PG-13)
9
Protectors: Season 2, The (,  Unrated)
10
Season of the Hunted (2004,  R)
11
The Off Season (2004,  PG-13)
12
A Season for Miracles (1999,  G)
13
Santa Claws ('Tis the Season) (1996,  R)
14
Vice Squad (1982,  R)
15
Tau ban no hoi (Boat People) (1982,  R)
16
Dry Season (Daratt) (,  Unrated)
17
A Dry White Season (1989,  R)
18
The Mean Season (1985,  R)
19
Escape from New York (1981,  R)
20
Hardcore (1979,  R)
21
My Favorite Season (1993,  Unrated)
22
That Championship Season (1999,  R)
23
High Season (1988,  R)
24
Halloween III - Season of the Witch (1982,  R)
25
Hunting Season (Grave Vengeance) (2000,  Unrated)
26
The Final Season (2007,  PG)
27
Comeback Season (2006,  PG-13)
28
Blood Ranch (2006,  Unrated)
29
Faith Rewarded: The Historic Season of the 2004 Boston Red Sox (2004,  Unrated)
30
The Winning Season (2004,  PG)
31
Season of Youth (2003,  Unrated)
32
A Season on the Brink (2002,  R)
33
Off Season (2001,  Unrated)
34
A Holiday Romance (A Song for the Season) (1999,  Unrated)
35
Mud Season (1999,  Unrated)
36
The Burning Season (1994,  Unrated)
37
Stepfather III (Stepfather 3: Father's Day) (1992,  R)
38
Caddie Woodlawn (1990,  Unrated)
39
Open Season (1974,  R)
40
Hungry Wives (Season of the Witch)(Jack's Wife) (1972,  R)
41
The Mating Season (1951,  Unrated)
42
Wildfire: Season 2 (2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments