My Favorite Movies
| LadyDeeDee1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Rendition (2007, R) |
|
|
| 2 |
The Family Stone (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
What's Eating Gilbert Grape (1993, PG-13) |
|
|
| 5 |
X2 (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 7 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 10 |
When a Stranger Calls (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
What Lies Beneath (2000, PG-13) |
|
|
| 12 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
|
| 13 |
Face/Off (1997, R) |
|
|
| 14 |
Sex and the City (2008, R) |
|
|
| 15 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 16 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|



