My Favorite Movies
| LadyJay4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Brown Sugar (2002, PG-13) |
|
| 2 |
Men Cry in the Dark (2006, Unrated) |
|
| 3 |
A Good Man Is Hard to Find (2008, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Laundry (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Cadillac Records (2008, R) |
|
| 6 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
| 7 |
Baby Boy (2001, R) |
|
| 8 |
The Longshot (1986, PG-13) |
|
| 9 |
I Think I Love My Wife (2007, R) |
|
| 10 |
Feel the Noise (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Woo (1998, R) |
|
| 12 |
April Fools (2007, Unrated) |











