My Favorite Movies
| laetery's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Lucky Break (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 6 |
Terminal Error (Peace Virus) (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
Black Fox: The Price of Peace (1995, Unrated) |
|
|
| 8 |
Love Me, Love My Money (, Unrated) |
|
|
| 9 |
I Love You, I Love You Not (1996, PG-13) |
|
|
| 10 |
Sugarhouse (2007, Unrated) |
|
|
| 11 |
Love + Hate (2005, Unrated) |
|
|
| 12 |
One Love (2004, Unrated) |
|


