My Favorite Movies
| lalalaluvs2luv's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 3 |
License to Wed (2007, PG-13) |
|
| 4 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Hot Chick (2002, PG-13) |
|
| 6 |
Honey (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Guess Who (2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Spongebob Squarepants Movie (2004, PG) |
|
| 10 |
Hercules (1997, G) |
|
| 11 |
Superman Returns (2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Incredibles (2004, PG) |












