My Favorite Movies
Give list a short description
| lalocahot03's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Brutal Massacre: A Comedy (2007, Unrated) |
|
|
| 2 |
Suicide, the Comedy (1998, Unrated) |
|
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
|
| 4 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 6 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
GoodFellas (1990, R) |
|
|
| 10 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
|
| 11 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|


