My Favorite Movies


  Latigo16's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Click to Rate
2
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 4.5 Stars
continuando la sag de satr wars no da la luz de esas preguntas como quien era anaquin y dedonde viene y como se convirtio en jedi
Click to Rate
3
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
Click to Rate
4
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) (1972,  R)
Click to Rate
5
Enter the Dragon (1973,  R)
Click to Rate
6
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
7
Batman & Robin (1997,  PG-13)
Click to Rate
8
Red Dragon (2002,  R)
Click to Rate
9
Batman Forever (1995,  PG-13)
Click to Rate
10
Saw (2004,  R)
Click to Rate
11
Saw II (2005,  R)
Saw II 5.0 Stars
el terror asumaxima exprecion
Click to Rate
12
Saw III (2006,  R)
Click to Rate
13
Rocky (1976,  PG)
Rocky 5.0 Stars
la mas original pelicula en cuanto a boxeo y pasion por salir adelante les recominedo la 2 3 4 5
Click to Rate
14
Rocky II (1979,  PG)
Click to Rate
15
Rocky III (1982,  PG)
Click to Rate
16
Rocky IV (1985,  PG)
Click to Rate
17
Rocky V (1990,  PG-13)
Click to Rate
18
Alien (1979,  R)
Click to Rate
19
Aliens (1986,  R)
Click to Rate
20
Alien 3 (1992,  R)
Click to Rate
21
The Island of Dr. Moreau (1977,  PG)
Click to Rate
22
Van Helsing (2004,  PG-13)
Click to Rate
23
The Nun (La Monja) (2005,  R)
The Nun (La Monja) 4.5 Stars
terror 100%
Click to Rate
24
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard 5.0 Stars
nuevamente laccion a 100% Bruce Will es hora de nuevo mc clane
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments