My Favorite Movies


  lauan87chik's Rating My Rating
1
8 Mile (2002,  R)
2
Mean Girls (2004,  PG-13)
3
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
4
50 First Dates (2004,  PG-13)
5
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
6
White Chicks (2004,  PG-13)
7
The Matrix (1999,  R)
8
Braveheart (1995,  R)
9
Gladiator (2000,  R)
10
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
11
Spider-Man (2002,  PG-13)
12
Titanic (1997,  PG-13)
13
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
14
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments