My Favorite Movies


  1. laulinewahine
  2. shorty

I like movies

  laulinewahine's Rating My Rating
1
Chicken Little (2005,  G)
Chicken Little
awesummmmm
the SKY IS FALLING!!!!
2
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
Napoleon Dynamite
I LOVE THIS MOVIE
3
Toy Story (1995,  G)
Toy Story
OH KAYLA!!!!!!!
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
awesome movie?
5
Over the Hedge (2006,  PG)
Over the Hedge
HEDGES ARE COOL...BECAUSE I SAID SO...
6
Nacho Libre (2006,  PG)
Nacho Libre
its sooooo funny (some1 passes gas lots)awesum
IF U HAVE SEEN IT B4:
nacho doesnt lose alot suz hes fat....ok?
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
it was okish....
8
Step Up (2006,  PG-13)
9
Click (2006,  PG-13)
Click
CLICK WAT?
10
A Goofy Movie (1995,  G)
A Goofy Movie
KAYLA...... THIS IS 4 U
11
Dumbo (1941,  G)
12
Legally Blonde (2001,  PG-13)
13
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement
ok...rojo just said that he like this movie...
14
School of Rock (2003,  PG-13)
15
Big Momma's House (2000,  PG-13)
16
What a Girl Wants (2003,  PG)
17
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
i LOVE THIS MOVIE.......it has soccer in it...
18
The Lion King (1994,  G)
19
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004,  PG)
20
Bambi (1942,  G)
21
The Emperor's New Groove (2000,  G)
22
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
23
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo
nemo ROXMYSOX!!!...i found nemo :)
24
Daddy Day Care (2003,  PG)
25
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
26
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical
were all in this together...
27
Goal II: Living the Dream (2007,  PG-13)
Goal II: Living the Dream
RONALDINHO IS IN THIS ONE...i think...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments