My Favorite Movies
| LauraAtLeDiscoInferno's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Legend of Sleepy Hollow (1999, PG) |
|
|
| 2 |
The Crow (1994, R) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Crow: City of Angels (1996, R) |
|
|
| 7 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
|
| 8 |
Superman Returns (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Interview with the Vampire (1994, R) |
|
|
| 10 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|


