My Favorite Movies
| laurahunt110's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Notorious (1946, Unrated) |
|
|
| 2 |
Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966, Unrated) |
|
|
| 3 |
Brief Encounter (1945, Unrated) |
|
|
| 4 |
Vertigo (1958, PG) |
|
|
| 5 |
American Beauty (1999, R) |
|
|
| 6 |
The Conformist (1970, R) |
|
|
| 7 |
The Aviator (2004, PG-13) |
|
|
| 8 |
Sunset Boulevard (Sunset Blvd.) (1950, Unrated) |
|
|
| 9 |
On the Waterfront (1954, Unrated) |
|
|
| 10 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|


