My Favorite Movies
| LAURENNEWMAN1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 3 |
D.E.B.S. (2004, PG-13) |
|
| 4 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
| 5 |
Silent Hill (2006, R) |
|
| 6 |
The Constant Gardener (2005, R) |
|
| 7 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 10 |
The Island (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Evil Dead (1981, NC-17) |
|
| 14 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
| 15 |
Chocolat (2000, PG-13) |
|
| 16 |
The Beach (2000, R) |
|
| 17 |
300 (2007, R) |
|
| 18 |
Perfect Stranger (2007, R) |
|
| 19 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 21 |
Next (2007, PG-13) |
|
| 22 |
Kickin' It Old Skool (2007, PG-13) |
|
| 23 |
Troy (2004, R) |
|
| 24 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 25 |
Biker Boyz (2003, PG-13) |
|
| 26 |
Eragon (2006, PG) |


























