Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lazygin's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
3
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
4
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
5
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
Click to Rate
6
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
8
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
9
American Pie (1999,  R)
American Pie 3.0 Stars
funny movie=0
Click to Rate
10
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
11
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
13
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
14
Spider-Man (2002,  PG-13)
Click to Rate
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments