My Favorite Movies
| lazyjrox's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 2 |
Click (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
|
| 5 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 6 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 7 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 10 |
Stardust (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Spiderwick Chronicles (2008, PG) |
|
|
| 12 |
Titanic (1997, PG-13) |
|


