My Favorite Movies
| lcardinals07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 3 |
Zoolander (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 5 |
John Tucker Must Die (2006, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Wedding Date (2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 12 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
| 13 |
Ever After - A Cinderella Story (1998, PG-13) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Cars (2006, G) |
|
| 16 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
| 17 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|
| 18 |
Hairspray (2007, PG) |
|
| 19 |
Hitch (2005, PG-13) |



















