My Favorite Movies
| leafsruledude13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 3 |
Boogeyman 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Nightmare Before Christmas 2008, PG) |
|
| 5 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 6 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 7 |
School for Scoundrels 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Old School 2003, R) |
|
| 9 |
The X-Files - Fight the Future 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Underworld 2003, R) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 12 |
Ancient Evil 2: Guardian of the Underworld (Anubis: Rising) 2005, R) |












