Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  leanneclarkson1's Rating My Rating
1
One Flew over the Cuckoo's Nest (1975,  R)
One Flew over the Cuckoo's Nest 5.0 Stars
my fave all time fim <3
Click to Rate
2
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 5.0 Stars
<3
Click to Rate
3
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
4
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001,  R)
Click to Rate
5
Crash (2004,  R)
Click to Rate
6
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
The Omen (2006,  R)
Click to Rate
9
Pleasantville (1998,  PG-13)
Click to Rate
10
Anger Management (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Final Destination (2000,  R)
Click to Rate
12
Final Destination 3 (2006,  R)
Click to Rate
13
Final Destination 2 (2003,  R)
Click to Rate
14
Monsters, Inc. (2001,  G)
Click to Rate
15
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
Click to Rate
16
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments