My Favorite Movies
Give list a short description
| ledavince's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Challenge (2003, G) |
|
|
| 2 |
When in Rome (2002, G) |
|
|
| 3 |
Our Lips Are Sealed (2000, G) |
|
|
| 4 |
Getting There (2002, G) |
|
|
| 5 |
Passport To Paris (1999, G) |
|
|
| 6 |
Billboard Dad (1998, G) |
|
|
| 7 |
New York Minute (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Winning London (2001, G) |
|
|
| 9 |
Switching Goals (2000, Unrated) |
|
|
| 10 |
Make It Happen (2008, PG-13) |
|
|
| 11 |
Nina Simone: La légende (, Unrated) |
|
|
| 12 |
Just Friends (2005, PG-13) |
|
|
| 13 |
Frankenstein's Daughter (1958) (1958, Unrated) |
|
|
| 14 |
13th Child: Legend of the Jersey Devil (2002, R) |
|
|
| 15 |
I Not Stupid Too (Xiaohai bu ben 2) (2002, Unrated) |
|
|
| 16 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 17 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 18 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
|
| 19 |
Thunderbirds (2004, PG) |
|
|
| 20 |
Soldier's Girl (2003, R) |
|
|
| 21 |
Good Luck Chuck (2007, R) |
|
|
| 22 |
Tin Man (1983, Unrated) |
|
|
| 23 |
Click: The Calendar Girl Killer (1990, Unrated) |
|


