My Favorite Movies
| leilanithirang's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman (2000, Unrated) |
|
| 2 |
Star Trek III - The Search for Spock (1984, PG) |
|
| 3 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 4 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 5 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 7 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 9 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 10 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |










