My Favorite Movies


  1. lemingX
  2. Andreus

Give list a short description

  lemingX's Rating My Rating
1
The Iron Giant (1999,  PG)
Click to Rate
2
Wallace & Gromit in Three Amazing Adventures (2001,  Unrated)
Click to Rate
3
Scooby Doo Meets Batman (,  Unrated)
Click to Rate
4
The Dark Crystal (1982,  PG)
Click to Rate
5
Dragonslayer (1981,  PG)
Dragonslayer 5.0 Stars
Hodge! You have an arrow in your cheast!
Click to Rate
6
Willow (1988,  PG)
Click to Rate
7
A Charlie Brown Christmas (1965,  Unrated)
A Charlie Brown Christmas 5.0 Stars
Peanuts are the best period
Click to Rate
8
A Charlie Brown Thanksgiving (1973,  Unrated)
Click to Rate
9
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown (1966,  Unrated)
Click to Rate
10
It's The Easter Beagle, Charlie Brown (,  Unrated)
Click to Rate
11
Dances With Wolves (1990,  PG-13)
Click to Rate
12
The Princess Bride (1987,  PG)
Click to Rate
13
Time Bandits (1981,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments