Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lemonpopsiclegirl's Rating My Rating
1
The Last American Virgin (1982,  R)
Click to Rate
2
28 Days Later (2003,  R)
Click to Rate
3
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
Click to Rate
4
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
Click to Rate
5
Can't Buy Me Love (1987,  PG-13)
Click to Rate
6
Young Guns (1988,  R)
Click to Rate
7
La Bamba (1987,  PG-13)
Click to Rate
8
The Texas Chainsaw Massacre (2003,  R)
Click to Rate
9
Saw (2004,  R)
Click to Rate
10
The Butterfly Effect (2004,  R)
Click to Rate
11
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
12
Million Dollar Baby (2004,  PG-13)
Click to Rate
13
Beaches (2002,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments