My Favorite Movies
Las primeras que se me ocurrieron...
| lennytakravitz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Virgin Suicides (2000, R) |
|
| 2 |
The Shining (1980, R) |
|
| 3 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 4 |
The Dark Side of the Heart (El Lado oscuro del corazón) (1994, R) |
|
| 5 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 6 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 7 |
Dogville (2003, R) |
|
| 8 |
Dancer in the Dark (2000, R) |
|
| 9 |
The Sound of Music (1965, G) |
|
| 10 |
The Rainbow Thief (1990, R) |









