My Favorite Movies
| lepfanclarkie's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Hysteria - The Def Leppard Story (2001, R) |
|
|
| 2 |
The Punisher (2004, R) |
|
|
| 3 |
The Brothers Grimm (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981, PG) |
|
|
| 6 |
Indiana Jones and the Last Crusade (1989, PG-13) |
|
|
| 7 |
Batman Forever (1995, PG-13) |
|
|
| 8 |
Batman Returns (1992, PG-13) |
|
|
| 9 |
Batman & Robin (1997, PG-13) |
|
|
| 10 |
Batman (1989, PG-13) |
|
|
| 11 |
This Is Spinal Tap (1984, R) |
|


