Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  leppyboi's Rating My Rating
1
Green Street Hooligans (2005,  R)
Green Street Hooligans 5.0 Stars
great film
Click to Rate
2
How High (2001,  R)
How High 5.0 Stars
funny as fuck
Click to Rate
3
Friday (1995,  R)
Friday 5.0 Stars
brilliant
Click to Rate
4
Next Friday (2000,  R)
Next Friday 5.0 Stars
sweet m8
Click to Rate
5
Friday After Next (2002,  R)
Friday After Next 5.0 Stars
wat yuuww din in my house eating a big ass andwich nd shit
Click to Rate
6
Kidulthood (2006,  R)
Kidulthood 5.0 Stars
its wer im from south london
Click to Rate
7
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard 5.0 Stars
beltin film
Click to Rate
8
300 (2007,  R)
300 5.0 Stars
buzzin
Click to Rate
9
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up 4.0 Stars
its iyt
Click to Rate
10
The Brothers (2001,  R)
The Brothers 5.0 Stars
gr8 film
Click to Rate
11
Baby Boy (2001,  R)
Baby Boy 4.5 Stars
it a good film
Click to Rate
12
Zebra Lounge (2001,  R)
Zebra Lounge 5.0 Stars
sexc as fuck
Click to Rate
13
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
Jay and Silent Bob Strike Back 5.0 Stars
funny as my teacher les wen his jus woke up
Click to Rate
14
The Departed (2006,  R)
The Departed 5.0 Stars
a powerful film
Click to Rate
15
Get Rich or Die Tryin' (2005,  R)
Get Rich or Die Tryin' 5.0 Stars
brill
Click to Rate
16
The Green Mile (1999,  R)
The Green Mile 5.0 Stars
the sadiest film i eva watched
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments