My Favorite Movies
| lesanlee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
| 3 |
Kill Bill, Volume 2 (2004, R) |
|
| 4 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986, R) |
|
| 7 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
| 8 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004, G) |
|
| 9 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 10 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
| 11 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
| 12 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Dukes of Hazzard (2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Perfect Man (2005, PG) |
|
| 15 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|
| 16 |
Just Friends (2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |


















