My Favorite Movies


  1. leselb
  2. Lesel

Give list a short description

  leselb's Rating My Rating
1
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
The Golden Compass (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
The Seeker: The Dark Is Rising (2007,  PG)
Click to Rate
4
National Treasure (2004,  PG)
National Treasure 5.0 Stars
IT was sooo totally AWESOME!!
Click to Rate
5
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
6
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981,  PG)
Click to Rate
7
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
The Forbidden Kingdom (2008,  PG-13)
The Forbidden Kingdom 4.5 Stars
REALLY SCARY, BUT GOOD!!
Click to Rate
9
Dawn of the Mummy (1981,  Unrated)
Click to Rate
10
Return of the Living Dead: Necropolis (2005,  R)
Click to Rate
11
Blade (1998,  R)
Click to Rate
12
Nim's Island (2008,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments