My Favorite Movies
Movies I liked!!!
| lesliebks's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 2 |
The Nutty Professor (1996, PG-13) |
|
| 3 |
Nutty Professor II - The Klumps (2000, PG-13) |
|
| 4 |
The Blair Witch Project (1999, R) |
|
| 5 |
Book of Shadows - Blair Witch 2 (2000, R) |
|
| 6 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Ring Two (2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring Three (2009, Unrated) |
|
| 9 |
The Texas Chainsaw Massacre (2003, R) |
|
| 10 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986, R) |










