My Favorite Movies


  lgprincess9507's Rating My Rating
1
Twilight (2008,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
3
The Covenant (2006,  PG-13)
The Covenant
This is the best movie!!!!
4
The Craft (1996,  R)
5
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
6
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
7
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
8
Fast and Furious (2009,  PG-13)
9
Redline (2007,  PG-13)
10
Ghost Rider (2007,  PG-13)
11
The Midnight Meat Train (2008,  R)
12
The Condemned (2007,  R)
13
The Marine (2006,  PG-13)
14
12 Rounds (2009,  PG-13)
15
House of 1000 Corpses (2003,  R)
16
The Devil's Rejects (2005,  R)
17
Halloween (2007,  R)
18
Halloween (1978,  R)
19
Halloween H2O (1998,  R)
20
Halloween II (1981,  R)
21
H2: Halloween II (2009,  R)
22
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
23
Halloween - Resurrection (2002,  R)
24
Halloween III - Season of the Witch (1982,  R)
25
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
26
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
27
Deep Blue Sea (1999,  R)
28
Into the Blue (2005,  PG-13)
29
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) (2001,  R)
30
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
31
Rumor Has It (2005,  PG-13)
32
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
33
Titanic (1997,  PG-13)
34
Blade (1998,  R)
35
Blade II (Blade 2) (2002,  R)
36
Blade - Trinity (2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments