My Favorite Movies
| Libby36430320's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Blow (2001, R) |
|
|
| 2 |
Garden State (2004, R) |
|
|
| 3 |
Cold Mountain (2003, R) |
|
|
| 4 |
Almost Famous (2000, R) |
|
|
| 5 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
|
| 6 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
|
| 8 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 10 |
Knocked Up (2007, R) |
|
|
| 11 |
Dazed and Confused (1993, R) |
|
|
| 12 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 13 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|
|
| 14 |
Fallen (1997, R) |
|
|
| 15 |
Juno (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
|
| 17 |
Desire (1995, R) |
|


