My Favorite Movies


  blondiejanelle's Rating My Rating
1
Garfield - The Movie (2004,  PG)
Click to Rate
2
Night at the Museum (2006,  PG)
Click to Rate
3
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet 5.0 Stars
it`s cute
Click to Rate
4
Elf (2003,  PG)
Click to Rate
5
Eight Below (2006,  PG)
Click to Rate
6
Over the Hedge (2006,  PG)
Click to Rate
7
Because of Winn-Dixie (2005,  PG)
Click to Rate
8
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
9
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
its ok
Click to Rate
10
Nanny McPhee (2006,  PG)
Click to Rate
11
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock 4.5 Stars
its ok
Click to Rate
12
Material Girls (2006,  PG)
Material Girls
ITS THE BOMMM!!!!!!
Click to Rate
13
Open Season (2006,  PG)
Click to Rate
14
Just My Luck (2006,  PG-13)
Click to Rate
15
The Luck of the Irish (2001,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments