My Favorite Movies
| LightingBug327324752's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Wizard of Oz (1925, Unrated) |
|
|
| 2 |
Gone With the Wind (1939, G) |
|
|
| 3 |
The Park Is Mine (1986, Unrated) |
|
|
| 4 |
Lady and the Tramp (1955, G) |
|
|
| 5 |
The Skulls (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Halloween (1978, R) |
|
|
| 7 |
Legend (1985, PG) |
|
|
| 8 |
The Jerk (1979, R) |
|
|
| 9 |
Smokey and the Bandit (1977, PG) |
|
|
| 10 |
Kiss The Girls (1997, R) |
|


