My Favorite Movies


  LiiveeFastDiieFun's Rating My Rating
1
Knockaround Guys (2002,  R)
Knockaround Guys
Fuuckiing Niicee
2
Take the Lead (2006,  PG-13)
Take the Lead
One of my favorite movie
3
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
The Dancee Are Soo HoOott!!
4
You Got Served (2004,  PG-13)
You Got Served
Move Fuuckk Uup
5
Honey (2003,  PG-13)
Honey
Moooveee Hooneeyy
6
The Count of Monte Cristo (2002,  PG-13)
The Count of Monte Cristo
I had watching the theatre production 1 n 2, I had the book and I had buy the movie
7
Human Trafficking (2005,  Unrated)
Human Trafficking
Reality is hard to see...
8
Soul Plane (2004,  R)
Soul Plane
Craazzyy
9
Underworld (2003,  R)
10
Underworld: Evolution (2006,  R)
11
Queen of the Damned (2002,  R)
12
Hart's War (2002,  R)
13
Saving Private Ryan (1998,  R)
14
The Departed (2006,  R)
The Departed
Leo and Matt Woww!!
15
Into the Blue (2005,  PG-13)
16
Hidalgo (2004,  PG-13)
17
Pure Country (1992,  PG)
18
Saw (2004,  R)
19
Saw II (2005,  R)
20
Saw III (2006,  R)
21
Saw IV (2007,  R)
Saw IV
Blood Blood And More Blood..
22
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
23
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
24
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
25
Torque (2004,  PG-13)
26
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
27
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
28
G.I. Jane (1997,  R)
G.I. Jane
Viggo Mortensen rawww :P
29
House of Wax (2005,  R)
House of Wax
Paris Hilton Ishhhh!!!
30
Crime + Punishment in Suburbia (2000,  R)
Crime + Punishment in Suburbia
The Story Is So Nowere... loll
31
Dodgeball - A True Underdog Story (2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
Hilarant
32
300 (2007,  R)
300
One word for the specials effects : WOW!
33
Storm of the Century (1999,  PG-13)
Storm of the Century
4h30.... LONGGGGG moviee
34
Blades of Glory (2007,  PG-13)
Blades of Glory
LOLLLLLLL But, I Don't Have Listen All The Movie Because...Eummm...8-) Haha =P I Understand Myself (a)
35
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Spider-Man 3
I hate the spiders.. loll
36
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3)
Fucking Niceeee!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments