Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  LikeWhoa26072696's Rating My Rating
1
Blade (1998,  R)
2
Sin City (2005,  R)
3
Hellboy (2004,  PG-13)
4
Spider-Man (2002,  PG-13)
5
X-Men (2000,  PG-13)
6
Old School (2003,  R)
7
Harlem Nights (1989,  R)
8
Shakes the Clown (1992,  R)
9
Childhood's End (1997,  Unrated)
10
Stephen King's It (1990,  Unrated)
11
Blazing Saddles (1974,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments