My Favorite Movies
| LilAlba22's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Into the Blue (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Prom Night (2008, PG-13) |
|
|
| 5 |
Over Her Dead Body (2008, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Eye (2008, PG-13) |
|
|
| 7 |
Selena (1997, PG) |
|
|
| 8 |
Idle Hands (1999, R) |
|
|
| 9 |
Sin City (2005, R) |
|
|
| 10 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
|
| 11 |
Paranoid (2000, Unrated) |
|


