My Favorite Movies
| lilangeljmk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 10 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember (2002, PG) |











