My Favorite Movies


  lilchris06's Rating My Rating
1
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo 5.0 Stars
I was like WHoa!!
Click to Rate
2
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Kill Bill: Volume 1 5.0 Stars
She can Whop your butt
Click to Rate
3
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 5.0 Stars
That was a hot movie
Click to Rate
4
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks 4.0 Stars
Lets Go SHOPPING
Click to Rate
5
Sister Act 2: Back in the Habit (1993,  PG)
Sister Act 2: Back in the Habit 5.0 Stars
come and join the chours
Click to Rate
6
The Bodyguard (1992,  R)
The Bodyguard 5.0 Stars
And i will always love you
Click to Rate
7
A Knight's Tale (2001,  PG-13)
A Knight's Tale 5.0 Stars
the best movie love it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
8
One Night With the King (2006,  PG)
One Night With the King 5.0 Stars
very good movie loved it
Click to Rate
9
Eddie (1996,  PG-13)
Click to Rate
10
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments