My Favorite Movies
| lilcococalypso's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pinocchio - Walt Disney (1940, G) |
|
| 2 |
Peter Pan (1953, G) |
|
| 3 |
Bambi II (2006, Unrated) |
|
| 4 |
Mickey's House of Villains (2002, Unrated) |
|
| 5 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 6 |
Toy Story 2 (1999, G) |
|
| 7 |
The Emperor's New Groove (2000, G) |
|
| 8 |
Cinderella (1950, G) |
|
| 9 |
Lilo & Stitch (2002, PG) |
|
| 10 |
A Bug's Life (1998, G) |










