My Favorite Movies


  lildude700001's Rating My Rating
1
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Superbad (2007,  R)
Click to Rate
3
300 (2007,  R)
Click to Rate
4
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
5
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
Click to Rate
6
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate
7
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Transformers (2007,  PG-13)
Click to Rate
9
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
10
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
11
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
Hitch (2005,  PG-13)
Click to Rate
13
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
14
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
15
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
16
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
17
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
18
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
19
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
20
E-40: The Blueprint of a Self-Made Millionaire (1999,  Unrated)
Click to Rate
21
Saw IV (2007,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments