My Favorite Movies


  lillbeotch88's Rating My Rating
1
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
2
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
3
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
4
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
7
Meet the Parents (2000,  PG-13)
Click to Rate
8
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
11
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
12
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
13
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
14
Ocean's Twelve (2004,  PG-13)
Click to Rate
15
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
17
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
18
Hitch (2005,  PG-13)
Click to Rate
19
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
20
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
21
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
22
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
23
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
24
Happy Feet (2006,  PG)
Click to Rate
25
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
26
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
27
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate
28
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
29
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
30
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
31
Dirty Dancing - Havana Nights (2004,  PG-13)
Click to Rate
32
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
33
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
34
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
35
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
36
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
37
Scary Movie (2000,  R)
Click to Rate
38
Scary Movie 2 (2001,  R)
Click to Rate
39
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Click to Rate
40
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments