Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  lilmissmurderx90x's Rating My Rating
1
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
Click to Rate
2
The Phantom of the Opera (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
V for Vendetta (2006,  R)
Click to Rate
4
Interview with the Vampire (1994,  R)
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate
11
Treasure Planet (2002,  PG)
Click to Rate
12
Timeline (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Batman (1989,  PG-13)
Click to Rate
14
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
15
Batman Forever (1995,  PG-13)
Click to Rate
16
Batman & Robin (1997,  PG-13)
Click to Rate
17
Cinderella (1950,  G)
Click to Rate
18
Dangerous Liaisons (1988,  R)
Click to Rate
19
Children of Dune (,  Unrated)
Click to Rate
20
Secret Smile (2005,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments