My Favorite Movies
| LiLMizzT104443004's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 5 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 6 |
Alvin and the Chipmunks (2007, PG) |
|
|
| 7 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 9 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Interrogation of Michael Crowe (2002, Unrated) |
|


