My Favorite Movies
| lilryanlilryan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Seed Of Chucky (2004, R) |
|
| 2 |
Bride of Chucky (1998, R) |
|
| 3 |
Pokemon the First Movie - Mewtwo vs. Mew (1999, G) |
|
| 4 |
Gojira VS Supesugojira (Godzilla vs. Space Godzilla) (1994, Unrated) |
|
| 5 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
| 6 |
AVP - Alien Vs. Predator (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Boa Vs Python (2004, R) |
|
| 8 |
Godzilla vs. the Sea Monster (1966, PG) |
|
| 9 |
Godzilla Vs. Destroyah (1999, R) |
|
| 10 |
Godzilla Vs. Biollante (1989, PG) |
|
| 11 |
Godzilla Vs Mechagodzilla II (1999, PG) |
|
| 12 |
Godzilla Vs. Monster Zero (1970, G) |
|
| 13 |
Godzilla Vs Hedorah (1971, G) |
|
| 14 |
Godzilla vs. Megaguirus (2000, Unrated) |
|
| 15 |
Godzilla Vs Gigan 1972 (1977, PG) |
|
| 16 |
Godzilla Vs Mechagodzilla 1974 (1974, G) |
|
| 17 |
Godzilla vs. Mothra (Mosura tai Gojira) (1964, Unrated) |
|
| 18 |
Godzilla vs. King Ghidorah (Gojira tai Kingu Gidorâ) (2003, Unrated) |
















