My Favorite Movies
| lilshawty2oo9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lucky Number Slevin (2006, R) |
|
| 2 |
Running With Scissors (2006, R) |
|
| 3 |
Stranger Than Fiction (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
| 5 |
Garden State (2004, R) |
|
| 6 |
La Science des Rêves (The Science of Sleep) (2006, R) |
|
| 7 |
A Scanner Darkly (2006, R) |
|
| 8 |
Donnie Darko (2001, R) |
|
| 9 |
The Invisible (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Sublime (2007, R) |
|
| 11 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Matchstick Men (2003, PG-13) |












