My Favorite Movies


  lilsmith24ng's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember 3.5 Stars
Good
Click to Rate
2
National Treasure (2004,  PG)
National Treasure 5.0 Stars
Splendid
Click to Rate
3
Sleepless in Seattle (1993,  PG)
Sleepless in Seattle 3.5 Stars
Great
Click to Rate
4
Treasure Island (Devil's Treasure) (1990,  Unrated)
Treasure Island (Devil's Treasure) 4.5 Stars
Waoo
Click to Rate
5
Sleepless (2001,  R)
Click to Rate
6
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
National Treasure: Book of Secrets 3.0 Stars
Awesome
Click to Rate
7
The Devil's Miner (2005,  Unrated)
The Devil's Miner 3.5 Stars
Splendid
Click to Rate
8
Devil's Pond (2003,  R)
Devil's Pond 4.5 Stars
Awesome
Click to Rate
9
National Lampoon's Dorm Daze 2 (2006,  R)
Click to Rate
10
Feng lei mo jing (Devil's Mirror) (1972,  Unrated)
Click to Rate
11
The Devil's Own (1997,  R)
The Devil's Own 3.5 Stars
Good
Click to Rate
12
Losing Isaiah (1995,  R)
Losing Isaiah 4.0 Stars
Its a movie of the soul.And i tell you,you'll put yourself in the shoes.
Click to Rate
13
The Devil's Claim (1920,  Unrated)
The Devil's Claim 3.5 Stars
Great
Click to Rate
14
The Devil's Brigade (1968,  Unrated)
The Devil's Brigade 3.5 Stars
great
Click to Rate
15
The Devil's Advocate (1997,  R)
Click to Rate
16
The Devil's Backbone (Espinazo del diablo, El) (2001,  R)
The Devil's Backbone (Espinazo del diablo, El) 3.5 Stars
Great
Click to Rate
17
The Devil's Keep (1995,  Unrated)
Click to Rate
18
Cubbyhouse (Hellion: The Devil's Playground) (The Cubby House) (2001,  R)
Click to Rate
19
Devil's Point (1954,  Unrated)
Devil's Point 3.5 Stars
Good
Click to Rate
20
The Devil's Rain (1975,  PG)
Click to Rate
21
The Devil's Rejects (2005,  R)
The Devil's Rejects 4.5 Stars
Waoo
Click to Rate
22
The Devil's Playground (1979,  Unrated)
The Devil's Playground 4.0 Stars
Awesome
Click to Rate
23
The Devil's Tattoo (Ghost Rig) (2001,  R)
Click to Rate
24
The Devil's Plaything (,  R)
The Devil's Plaything 4.5 Stars
Cool
Click to Rate
25
Shaolin Vs Devil's Omen (2004,  Unrated)
Click to Rate
26
Devil's Playground (2002,  Unrated)
Click to Rate
27
Za ginipiggu: Akuma no jikken (Guinea Pig: Devil's Experiment) (1985,  NC-17)
Click to Rate
28
Black Cinema: Devil's Daughter; Lying Lips (,  Unrated)
Click to Rate
29
The Devil's Den (2006,  Unrated)
Click to Rate
30
National Lampoon's Thanksgiving Family Reunion (National Lampoon's Holiday Reunion) (2004,  PG-13)
Click to Rate
31
La Setta (The Devil's Daughter) (Demons 4) (The Sect) (1991,  R)
Click to Rate
32
Golok setan (The Devil's Sword) (1984,  Unrated)
Click to Rate
33
Assault (In the Devil's Garden)(Satan's Playthings)(The Creepers)(Tower of Terror) (1971,  R)
Click to Rate
34
The Devil's Holiday (1930,  Unrated)
Click to Rate
35
Remember the Alamo Concert (2007,  Unrated)
Click to Rate
36
National Lampoon's Pucked (2007,  R)
Click to Rate
37
National Lampoon's TV: The Movie (2006,  R)
Click to Rate
38
National Lampoon's Barely Legal (2005,  Unrated)
Click to Rate
39
I Remember (Je Me Souviens) (2002,  Unrated)
Click to Rate
40
Treasure Island (1999,  Unrated)
Click to Rate
41
Treasure Island (1998,  PG-13)
Click to Rate
42
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp (1988,  G)
Click to Rate
43
El Tesora de las Cuatro Coronas (Treasure of the Four Crowns) (1983,  PG)
Click to Rate
44
Walk Proud (1979,  PG)
Click to Rate
45
A Walk with Love and Death (1969,  Unrated)
Click to Rate
46
The Birthday Party (1968,  Unrated)
The Birthday Party 3.5 Stars
Splendid
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments